Velibaba Mahallesi Tuncel Sokak No:14 Pendik/İSTANBUL +90 216 583 07 77info@staryay.com.tr

Vizyon & Misyon

Star Yay ve Vida Ailesi Olarak ;

 Misyonumuz ve  Vizyonumuz

Yaşantımızı sürdürdüğümüz ülkemizde oluşan büyük gelişmeler, ana sanayilerdeki üretim artışları ve yurt dışı ihracat oranlarının yükselmiş durumda olması ve buna bağlı olarak yurt dışı firmalarına rakip düzeylere ulaşılmış olması Türkiye Ekonomisine büyük katkıları getirmiştir. Bu katkı ve rekabet ortaya “%100 müşteri memnuniyetiyle, düşük maliyetlerle zamanında ve kaliteli ürünler üretmek” ilkesini gündeme getirmiştir. Bu ilkeye bağlı olarak “Toplam Kalite Anlayışının” tüm ana sanayi ve yan sanayilerin bilinçlenmesi gereksinimini ortaya koymuştur.

 STAR MAK. YAY-VİDA İMALAT VE PAZARLAMA DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.  bu ilkelerden yola çıkarak IATF 16949:2016 ve ISO 9001:2015 sistemlerini kurarak, firmaya çalışanlarına uygulatmayı, benimsetmeyi, yaşatmayı, yaygınlaştırmayı ve %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. 

Misyonumuz

Otomotiv, elektrik, beyaz eşya ve metal sektörlerinde ve benzeri faaliyetlerde Türkiye ve Avrupa sanayisine destek vererek, hedef pazarlarda rekabet edebilecek ürün ve kaliteyi sunmak, tüm kaynaklarını verimli bir şekilde kullanarak sürekli gelişme ve büyümeyi sağlamak, tüm paydaşlarımızın (çalışanlar, müşteriler, tedarikçiler, hissedarlar) beklentilerini en üst seviyede tutmak.

Vizyonumuz

“%100 müşteri memnuniyeti” değişmez ilkesi ile 5 yıl içinde otomotiv, elektrik, beyaz eşya ve metal sektörlerinde kazandığı deneyim ve prestijiyle pazar payını, üretim kapasitesini ve modernizasyonunu arttırarak, kaliteden hiçbir ödün vermeden, müşteri isteklerini tam anlamıyla karşılayan Türkiye de lider bir firma olmaktır.